Jožica Šmid
Jožica Šmid (roj. Blatnik) se na AGRFT zaposli leta 2001 kot organizatorka na Oddelku za film in televizijo. Do leta 2010 deluje kot producentka, nato postane visokošolska sodelavka asistentka in kot izvajalka vaj sodeluje v pedagoškem procesu. Leta 2023 postane docentka za umetniško produkcijo, leta 2024 se zaposli kot visokošolska učiteljica.
Vloga na AGRFT
- Profesorica